نرم افزار ارسال انبوه دایرکت

  1. ارسال دایرکت انبوه به لایک کننده های یک پست
  2. ارسال دایرکت انبوه به کامنتگزاران یک پست 
  3. ارسال دایرکت انبوه به فالورهای پیج هدف
  4. ارسال دایرکت انبوه به فالوینگ های پیج هدف
  5. ارسال دایرکت انبوه به آی دی هایی که یک هشتگ خاص را در پست های خود استفاده میکنند
  6. امکان جمع آوری آی دی، از اکانت های مختلف
  7. امکان استفاده از چندین اکانت (برای افزایش سرعت کار)

ارسال دایرکت تبلیغاتی در اینستاگرام

نرم افزار ارسال دایرکت انبوه کاربر مجازی، با قابلیت ارسال پیام از اکانت های مختلف و تعویض خودکار آنها میتواند صدها پیام دایرکت تبلیغاتی در روز به مخاطبان 100% واقعی ارسال نماید که از این ارسال ها میتوانید برای افزایش فروش، افزایش فالوور پیج، معرفی مستقیم کسب و کارتان استفاده کنید. این نرم افزار با امکان تنظیم بلند مدت میتواند عملیات ارسال دایرکت را روزانه و به صورت زمانبندی شده به جای شما انجام داده و در رشد کسب و کار شما موثر باشد. یکی از مزیت های ارسال تبلیغات در دایرکت، رایگان بودن آن میباشد و از همه مهمتر در ارسال دایرکت شما میتوانید، مخاطب خود را انتخاب کنید و به گلچینی از افراد که فکر میکنید مشتری کسب و کار یا خدمات شما هستند پیام ارسال کنید این کار به شدت در فروش شما تاثیر خواهد داشت. بدون شک جمع آوری تعداد زیادی آی دی اینستاگرامی مرتبط با کسب و کار خاص و ارسال پیام دایرکت به تک تک این آی دی ها کار طاقت فرسای است و انسان برای مدت طولانی قادر به انجام این کار نیست در نتیجه شما برای ارسال دایرکت در اینستاگرام به صورت منظم نیاز به ابزاری دارید که این فرآیند را به صورت کاملا خودکار برای شما انجام دهد.

بیایید ببینیم چگونه می توانیم به شما کمک کنیم!

 بدون نیاز به هزینه ماهانه / دائمی / نامحدود یک سال آپدیت رایگان / آپدیت 13 اردیبهشت

این نسخه از نرم افزار به صورت اختصاصی ویرایش و مشکلات آن رفع شده است.

2,500,000 تومان – خرید

این نکته صحیح است که ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام قواعدی دارد که اغلب افراد از آن اطلاعی ندارند اما نکته مهم تر در ارسال دایرکت، آنستکه؛ این کار بصورت دستی تقریبا ناممکن است زیرا باید آی دی تک تک افراد را پیدا کرده و سرچ کنید و پیام را با دست برایشان ارسال نمایید؛ همچنین محدودیت ساعتی اینستاگرام را نیز باید خودتان رعایت کنید، بنابراین حقیقت آنستکه نداشتن ابزار مناسب مهم ترین دلیل متداول نشدن این کار بوده است. حال ابزار کار را شرکت ما در اختیار همگان قرار داده که مطابق با قواعد و استانداردهای اینستاگرام نیز میباشد در نتیجه دغدغه ای برای ترویج این کار وجود نخواهد داشت و به زودی شاهد استفاده از این ابزار برای تبلیغات و اطلاع رسانی در اینستاگرام خواهیم بود.

اینستاگرام در آپدیت پاییز 2018 یک بند به بندهای توافقنامه خود اضافه کرده است که مستقیماً درباره تشخیص انسان از ربات صحبت می کند.
متن آن بند از توافقنامه به شرح زیر است:

We receive different kinds of information from your device, like how you tap and scroll, which can help distinguish humans from bots and detect fraud…

که می گوید: ما از دستگاه شما اطلاعاتی نظیر tap زدن با انگشت یا scroll کردن را دریافت می کنیم تا برای تشخیص انسان از ربات مورد استفاده قرار بگیرد!
الگوریتم پشت پرده این بند توافقنامه به راحتی قابل تشخیص است اینستاگرام با جمع آوری و آنالیز اطلاعات مرتبط با نحوه حرکت دادن ماوس (یا دست) و نحوه کلیک کردن یا اسکرول کردن؛ رفتار انسانی را از رفتار رباتیک تفکیک می کند!
بنابراین در حال حاضر اگر رباتی بخواهد فعالیتی انجام دهد باید حتما بتواند حرکات ماوس (یا دست) را شبیه سازی نماید تا به عنوان ربات شناسایی نشود…

شادوبن یا شدوبن به معنی محروم شدن مخفیانه از یکسری مزایای جذب فالوور در اینستاگرام میباشد که در اینترنت شایعات زیادی در رابطه با آن رواج دارد. ما قصد نداریم به توضیح شایعات بپردازیم، فقط میخواهیم برای افرادی که به ساختار برنامه نویسی ربات ها آشنایی دارند دلایلی که ربات ما شادوبن نمیشود را بر شماریم.

  1. برنامه ما از API اینستاگرام استفاده نمیکند.
  2. تمام فعالیت های ربات از نظر تعداد و زمان اجرا، قابل تنظیم بر اساس استانداردهای اینستاگرام هستند.
  3. برنامه قادر به اجرای فعالیت های کاملا انسانی نظیر چک کردن عکس های اکسپلور، چک کردن برخی استوری ها و گشت زنی در اینستاگرام میباشد.

بخاطر دلایل مختلفی که در رابطه با شدوبن مطرح است دلایلی نظیر استفاده از هشتگ های ممنوعه یا استفاده مکرر از یک هشتگ مشابه لطفاً در این رابطه از ما تقاضای پشتیبانی نداشته باشید زیرا با توجه به حجم مشتریان واقعا بررسی چنین مواردی از توان مجموعه ما خارج است

بدیهی است که ربات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام ما، مطابق با ظاهر و عملکرد فعلی سایت اینستاگرام تهیه شده است و تا زمانی که اینستاگرام با همین ظاهر و عملکرد، به کار خود ادامه می دهد ربات ما نیز بدون مشکل اجرا خواهد شد. اما اگر ظاهر سایت اینستاگرام در آپدیت‌های بعدی دستخوش تغییرات اساسی شده و تنظیمات ما جوابگو نباشند؛ در عرض چند روز تنظیمات دیگری، منطبق با تغییرات جدید آماده می کنیم و در اختیار شما قرار خواهیم داد.