WhatsApp Bulk Sender

نرم افزار ارسال پیام تبلیغاتی واتس اپ

نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ نرم افزاری است که بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز نصب می شود. پس از آن شما قادر هستید پیام انبوه به شماره هایی که آن ها را نمی شناسید و آنها نیز شما را نمی شناسند و شماره شما را ذخیره ندارند ارسال کنید. این نرم افزار به صورت خودکار و از طریق وصل شدن به شماره واتساپ خودتان عمل می کند.

Business Sender Pro V7.2

نرم افزار واتس اپ بیزینس پرو انحصاری ۷.۲

بیزینس سندر پرو در ایران به صورت کاملا انحصاری و با لایسنس قانونی و پشتیبانی سازنده توسط واتساپ سندر به فروش میرسد و فروش این نرم افزار در صورت وجود در بازار کرک میباشد که بعد از پشتیبانی ممکن است به فاصله ۱ روز از کار بیافتد. بنا براین هزینه خود را صرف نرم افزار های کرک نکنید. حتی ۱ ریال !

نرم افزار ارسال پیام تبلیغات واتس اپ

امکانات نرم افزار

بازاریابی اینترنتی

مخاطب نامحدود

صرفه جویی در هزینه

فرصت استثنایی

WhatsApp Bulk Sender

نرم افزار ارسال پیام تبلیغاتی

نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ
نرم افزاری است که بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز نصب می شود. پس از آن شما قادر هستید پیام انبوه به لیستی از  شماره ها  ارسال کنید. این نرم افزار به صورت خودکار و از طریق وصل شدن به شماره واتساپ خودتان عمل می کند.این ارسال بصورت زمان دار بوده و این زمان قابل تعیین توسط کاربر است.

نرم افزاری که علاوه بر تمام این امکانات البته خیلی سریع تر و دقیق تر، بدون نیاز به نرم افزار های جانبی مانند کروم و … فعالیت خود را آغاز کرد.

با توجه به این که در ارایه محصول قبلی برخی سو استفاده هایی از نرم افزار بابت فروش داشتند و قیمت بازار با بک کپی پیست خراب میکردند و سازنده به  خاطر این موضوع راضی به ارایه آپدیت نبود اینبار کمی سختگیرانه تر نرم افزار ارایه خواهد شد

تا قبل از پیدایش این نرم افزار همه با بالک سندر پرو کار میکردیم و از ورژن تقریبا ۴ با ان در ایران و توسط واتساپ سندر آشنا هستیم.

در این مدت واتساپ سندر به صورت کاملا منظم آپدیت ها را قرار داد و تا به امروز که نسخه ۹ قرار داده شده است یعنی تاریخ ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ !

در بالک سندر پرو امکان ارسال پیام تبلیغاتی وجود داشت.

ما میتوانستیم چند مشاره به عنوان ارسال کنننده به نرم افزار وارد کنیم تا بین شماره ها Rotate ایجاد شود و محدودیت کمتر شود.

همچنین میتوانستیم مخاطبین گروه ها را استخراج کنیم هر چند این قابلیت کمی نیاز به اصلاح خروجی ها داشت اما خب کار را می افتاد.

مورد بعدی در بالک سندر پرو امکان تنظیم Familar Acc بود که کسانی که با آن کار کرده اند متوحه کارکرد آن میباشند.

امکان تشخیص شماره واتساپی از غیر واتساپی که بعدا از کار افتاد که البته زیاد هم نیاز نبود.

وارد کردن شماره به صورت دستی و از فایل و ….

مگه میشه ؟! مگه داریم ؟

واتساپ شما، وقتی نیستید خودش جواب کاربرا رو میده. البته یک پیام ثابت نه. اینو که همه میدونیم.

مساله اصلی هوش مصنوعی این سیستم هست. شما دستورات شرطی تعریف کنید و مثال بزنید قیمت و ربات قیمت هایی را که به عنوان پاسخ قبلا تعریف کرده اید به کاربر نمایش دهد.

این امکان بی نظیر است و وقت شما را نمیگیرید.